Současnost

Od roku 2011 se můžete v oddíle všestrannosti zapojit do těchto činností:

• cykloturistika a turistika - aktivity dle počasí, domluvených akcí a plánovaných akcí pro daný rok, vždy upřesňujeme na klubových schůzkách každou středu od 20 hod v klubovně na domečku. Bližší informace podá s. Jana Václavková, tel.: 602 446 152
  • vodáci - tato činnost je zaměřena na menší děti - již od 5 let, přidat se však mohou i dospělí. Tuto činnost vede a veškeré informace podá b. Miroslav Hlávka, tel: 602 790 754,  https://kacatavelkepavlovice.cz
  • boxeři - se schází v úterý a sobotu v malé tělocvičně ZŠ V.Pavlovice. Schůzky nejsou pravidelné, kromě boxu si chlapci a chlapi zahrají i jiné hry jako např. florbal. V případě zájmu či upřesnění času si zavolejte vedoucímu b. Tomášovi Zámečníkovi, tel.: 607 628 761
  • volejbal - si můžete zahrát každý čtvrtek od 19 hod ve velké tělocvičně ZŠ V.Pavlovice, v letních měsícíh také venku na hřišti před velkou tělocvičnou. Veškeré potřebné informace vám sdělí vedoucí b. Miloš Štefek, tel.: 739 328 953.

Mimo výše vypsané aktivity se můžete s námi zapojit i do soutěží ve vaření guláše, /naše jednota je touto činností  vyhlášená/ a nebo můžete jen tak si přijít každou středu, nebo dle dohody i v jiný termín, zahrát do naší klubovny šipky. Poněvadž jsme malá jednota - s malým počtem členů, nejsme v současnosti schopni naši činnost více rozšířit. Ale naši členové mají možnost využít nabídky okolních jednot a zapojit se do sportů, které nabízí. Např. ženy jezdí cvičit do sousedních Velkých Bílovic. Tam každé pondělí od 19.30 h v tělocvičně místí ZŠ probíhá relaxační cvičení - power joga, joga, kalanetika či aerobic. Cvičení vedou zkušené lektorky, které se střídají.

Také kdo má zájem se může přidat k nácvikům skladeb pro malé - oblastní slety či celorepublikové slety. Bližší informace opět podá s. Jana Václavková - tel viz výše.

Přij'dte si s námi zacvičit, zahrát šipky nebo jen tak poklábosit. Vždy je to lepší než sedět doma u televize. Sportu zdar!!!  V zdravém těle, zdravý duch!!!!