X. ročník Jarního přechodu Pálavy se Sokolem V. Pavlovice

30.03.2022 09:56

Milovníci pěší turistiky a poznávání přírody!

V sobotu dne 23.4.2022 se uskuteční X. ročník Jarního přechodu Pálavy se sokolem V. Pavlovice. Odjezd autobusu v 9:00 hod z autobusového nádraží do cílové obce Pavlov. Odtud se vydáme turistickou stezkou do Klentnice, kde bude zastávka na občerstvení, zdatní turisté po té dokončí výšlap cestou do Mikulova, méně zdatní a menší děti budou mít zajištěn odvoz autobusem z Klentnice cca v 15:00 hod (to dle situace na místě - dohodou). Autobus je hrazen Sokolem V.P., cesta z Mikulova je linkovým autobusem a každý si hradí sám. Svačinku na celý výšlap a dobrou náladu si všichni přibalte do baťůžků.

Za výbor Ing. Jana Václavková

starostka T.J.